Creare cont, Inscriere gratuita saloane | SaloaneInfrumusetare.info   |   Creare cont, Inscriere gratuita saloane | SaloaneInfrumusetare.info
      ››››    Oferte Speciale (202)    Reduceri la Servicii (80)
... mai multi clienti te vor cauta
... vei beneficia de oferte speciale
la saloane, si de informari noi
Alege Salon Infrumusetare in:
INSCRIERE SALOANE INFRUMUSETARE (va rugam completati toate campurile)
(tipurile de abonamente le veti putea selecta si analiza dupa inscriere )
asistenta telefonica la inscriere: 0753.012.240
Nume Salon : 
TaraRomania
Judet  (important, folosit pentru localizarea pe harta)
Oras/Localitate  (important, folosit pentru localizarea pe harta)
Alta Localitate: 
Tip Salon/SalaLasati bifate va rugam doar serviciile pe care le oferiti
 Salon Infrumusetare    ( profilul va apare si pe www.saloninfrumusetare.info)
 Salon Cosmetica    ( profilul va apare si pe www.saloncosmetica.info)
 Salon Coafura    ( profilul va apare si pe www.saloncoafura.info)
 Centru SPA    ( profilul va apare si pe www.centruspa.info)
 Salon Manichiura    ( profilul va apare si pe www.salonmanichiura.info)
 Frizerie    ( profilul va apare si pe www.frizerie-in.info)
 Salon Bronzare    ( profilul va apare si pe www.salonbronzare.info)
 Salon Remodelare Corporala    ( profilul va apare si pe www.salonremodelarecorporala.info)
 Salon Epilare Definitiva    ( profilul va apare si pe www.salonepilaredefinitiva.info)
 Salon Coafura Mirese    ( profilul va apare si pe www.saloncoafuramirese.info)
 Salon Masaj Relaxare    ( profilul va apare si pe www.salon-masaj.info)
 Salon Masaj Anticelulitic    ( profilul va apare si pe www.masajanticelulitic.info)
Telefon:  (ex: +40 711 111 111)
Email:  (ex: emailul_dvs@yahoo.com)
(va rugam completati cu atentie campul Email
Clientii vor putea efectua programari la salonul dvs. si prin acest email)
 Date de conectare la www.saloninfrumusetare.info
Username:  (ex: salonulmeu - Folositi doar litere, fara spatii)
Parola: 
Confirmare Parola: 
Apasand butonul "Inscriere" va dati acceptul ca sunteti de acord cu Termenii si Conditiile de utilizare ale Website-ului SalonInfrumusetare.info
Dupa apasarea butonului "Inscriere" va rugam completati si formularul "Profil".
Profilul dvs. va fi activ doar dupa completarea acestui formular IMPORTANT.
Va rugam sa completati toate campurile
Cum va ajuta Saloninfrumusetare.info?

Tipuri Abonamente
Abonamentul START:
•  9 Euro (12 Euro) pentru 5 luni
•  18 Euro (24 Euro) pentru 12 luni
Abonamentul PREMIUM:
•  50 Euro (70 Euro) pentru 6 luni
•  90 Euro (120 Euro) pentru 12 luni
Copyright 2017 SalonInfrumusetare.info All Rights Reserved

Supported by EssMedia.ro
Creare cont, Inscriere gratuita saloane | SaloaneInfrumusetare.info
Reteaua SalonInfrumusetare.info